Northeast District

  • Arvada-Clearmont HS (1A) Dawn Knudsvig - YB

  • Big Horn HS (2A) Andrew Marcure - YB

  • Buffalo HS (3A) Walter Farwell - YB

  • Campbell County HS - Gillette (4A) Claire Carter - YB, NP

  • Douglas HS(3A) Randy Sieg - YB

  • Hulett HS (1A) Carla Snook - YB

  • Kaycee HS (1A) Natalie Maxwell - YB

  • Kelly Walsh HS (4A) Liz Masterson - YB, NP

  • Midwest HS (1A) Andy Zavodny - YB, NP

  • Moorcroft HS (2A) Tom Schmidt - YB, NP

  • Natrona County HS (4A) Lisa Gray - YB, NP

  • Newcastle HS (3A) Jim Stith - YB, NP

  • Normative Services (1A)

  • Sheridan HS (4A) Bob Hanchett - YB, Brian Riser- NP

  • Sundance HS (2A) Kathy Eddy - YB

  • Tongue River HS (Dayton ) (2A) Andee Anderson - YB

  • Upton HS (1A) Karla Ludermann - YB

  • Wright HS (2A) Anne Ziegenhorn - YB

 

Northwest District

  • Burlington HS (1A) Bonnie Krause - YB

  • Cody HS (3A) Mike Riley - YB, NP; Erika Quick - BV

  • Dubois HS (1A) Katie Seabolt - YB, NP

  • Greybull HS (2A) Lynn Forcella - YB

  • Lander Valley HS (3A) Beth Breining - YB, NP

  • Lovell HS (3A) Cindy Asay - YB, NP

  • Meeteetse HS (1A) Amy Williams - YB

  • Powell HS (3A) Mike Henry - YB

  • Riverside HS (Basin) (2A) Kaitlyn Keller - YB, NP

  • Riverton HS (4A) Tomi Kirland - YB; Tyler Krietzer - NP

  • Rocky Mountain HSl (Cowley) (2A) Skye Madder - YB, John Samuels - NP

  • Shoshoni HS (2A) Brady Slack - YB, Max Mills - BV

  • Ten Sleep HS (1A) Jake Zent - YB

  • Hot Springs County HS - Thermopolis (2A) Steve Rodabaugh - YB

  • Wind River HS (2A) (Pavillion) Ryan Sennett - YB

  • Worland HS (3A) Stephanie Anderson - YB

  • Wyoming Indian HS (2A) Darlene Powell - YB; Carol Turner - NP



SOUTHWEST DISTRICT

  • Big Piney HS (2A) Erin Denos - YB, NP

  • Cokeville HS (1A) Steve Beck - YB

  • Encampment HS (1A) Rick Martin - YB

  • Evanston HS (4A) Aaron Dalton - YB, NP

  • Green River HS (4A) Nancy Rider, Laurie Schanzenbach - YB

  • Hanna Elk Mtn HS (1A) Nancy Munsinger - YB, NP

  • Jackson Hole HS (3A) Michelle Roundy - YB

  • Kemmerer HS (3A) Denise Sargent - YB

  • Little Snake River Valley HS (Baggs) (1A) Julia Johnson - YB, Ann Wille - NP

  • Lyman HS (3A) Jason Wheeler - YB

  • Mountain View HS (2A) Carleen Bullinger - YB

  • Pinedale HS (3A) Heather Phelps - YB

  • Rawlins HS (3A) Trisha Hofmann - YB

  • Rock Springs HS (4A) MacKenzie Faris - YB; Lisa Biegler - NP

  • Saratoga HS (1A) Jared Mason - YB, NP

  • Star Valley HS (Afton) (4A) Kelly Fullmer - YB, NP

 

SOUTHEAST DISTRICT

  • Burns HS (2A) Heather Goodwine - YB, NP

  • (Cheyenne) Central HS (4A) Otty Roney - NP; Amy Tighe - YB

  • (Cheyenne) East HS (4A) Dan Morris & Sonya Turner - YB, NP; Terri Brantz - BV

  • (Cheyenne) South HS (4A) Scott Hume - YB, NP

  • Chugwater HS (1A) Frances Caster - YB

  • Glendo HS (1A) Elizabeth Black - YB

  • Glenrock HS (3A) Kyle Dalke - YB; Ryan Collier - NP

  • Guernsey-Sunrise HS (1A) Jason Harmon - YB

  • Laramie HS (4A) Denja Pommarane - YB; Wes Bergenti - NP

  • Lingle-Ft. Laramie HS (1A) Stacey Bergeson - YB

  • Niobrara County HS (Lusk) (2A) Barbara Baker - YB, NP

  • Pine Bluffs HS Patrick Cosner - YB, NP

  • Rock River HS (1A) Terrance Reece - YB, NP

  • Southeast HS (Yoder) (1A) Brian McGuire - YB

  • Torrington HS (3A) Kristi McGuire, Juel Afdahl, Jeff Halley, - YB; Nicole Sherwood - NP

  • Wheatland HS (3A) Jenny Waddell - YB


ARE YOU A NEW ADVISER?

Help us keep our information up-to-date. Please fill out the following form.

Name *
Name